Вебмайстрам: "Допоможіть проекту та ідеї – розмістіть посилання на сайт на своїх сайтах. Дякую!"

Чому я хочу розпочати з визначення термінів? Тому що так правильно. В наш час дуже багато розвелось різних термінів на різні теми і коли я чую різноманітні визначення одного терміна, наприклад, нація, то я роблю висновок, що єдиного зрозумілого визначення не існує, а якщо й існує, то воно не зрозуміле або не прийнятне для суспільства.

В принципі, в часи СРСР цим питанням не займались. Точніше сказати займались, але не в тому напрямку (хто жив в СРСР — той зрозуміє про що я).

Українська Національна Ідея — це місія нації, суть якої полягає у створенні якісного національного продукту, здатного оволодіти Світом.

Національний продукт – це не тільки вироби промисловості! Це також ставлення нації до складних сторінок нашої історії. Продукт – це все те, за чим впізнають націю. Інакше кажучи, все те, за чим нас можуть впізнати, – є нашим національним продуктом. Головним і першим національним продуктом є мова.

Національність – приналежність до певної національної групи через виховання. Національність визначається саме вихованням, а не расою, походженням і т.і.

Українець – людина, яка сповідує українську національну ідею, незалежно від свого генетичного, етнічного походження чи расової приналежності.

Нація – це група людей, об'єднаних спільною національною ідеєю незалежно від расової приналежності. Нація – середовище для розвитку людини. Немає нації – немає середовища. Прості люди – це сировина для національного продукту – Великих людей. Великі люди нації – це стимул для росту для простих людей. Таке замкнуте коло є внутрішньою силою, яка утримує націю від роз'єднання. Нація – це також активний стан людини, а не просто спільність чогось із кимось.

Націоналіст – людина, яка у критичні моменти життя нації ставить інтереси нації вище особистих. Не плутати націоналіста з шовіністом. Націоналіст НІКОЛИ не протиставляє свою націю іншій і саме це корінним чином відрізняє його від шовініста.

Державотворча нація — нація, яка несе повну відповідальність за хід та наслідки втілення національної ідеї.

Традиції – це те, що об'єднує різні покоління нації. Не плутати традиції з пережитками.

Рідна мова — та мова, доля якої вас турбує, доля якої болить, а не та, якою Ви просто розмовляєте.