Вебмайстрам: "Допоможіть проекту та ідеї – розмістіть посилання на сайт на своїх сайтах. Дякую!"

Будь-яка ідея, а особливо національна, вимагає від влади втілення у життя. Отже, хто, яка влада здатна втілити у життя нашу українську національну ідею? Чи може це зробити чинна влада Партії Регіону та Віктор Янукович? Докладніше про це нижче...

Питання "хто може" є багатогранним. Під цим "може" можна розуміти різне: хоче чи не хоче; має розум чи не має; має гроші чи не має і т.д.

Якщо говорити, наприклад, про Януковича та його партію регіона, то я б сказав так: вони мають гроші, мають розум, але не мають щонайменшого бажання втілювати в життя українську національну ідею. Більше того, вони роблять усе, аби погіршити наше життя і покращити своє. Саме на це вони і використовують весь свій розум і гроші.

Якщо говорити про Ющенка та його партію "Наша Україна", то можна сказати так: він, можливо, і хотів би втілити у життя нашу національну ідею, але він не має ні грошей, ні розуму, щоб розпочати. А одного бажання замало!

Якщо говорити про покійного В.Чорновола, то він мав і сили, і бажання, і розум, але він не мав грошей. Нажаль, пана Чорновола підступно вбили як і багатьох інших невигідних.

Кому ж довіритись?

Довіритись треба самим собі. Нам самим необхідно виховати і обрати владу, яка була б достатньо розумною, мала б бажання втілювати національну ідею в життя, а для цього нам самим треба побудувати країну з достатньою кількістю грошей на це втілення. В іншому випадку ми приречені на напівміри, які ні до чого гарного нас не приведуть.