Вебмайстрам: "Допоможіть проекту та ідеї – розмістіть посилання на сайт на своїх сайтах. Дякую!"

Ще один приклад втілення в життя української національної ідеї – перемога українського мультфільма на міжнародному конкурсі. В таких випадка ніхто нічого не зможе сказати про нікчемність українців, нашої ідеї, мови і т.д., тому що доведеться сперечатись з усім світом. Отже, молодці!

Мультиплікаційний цикл «Народна мудрість» Національної телекомпанії України отримав нагороду Універсального полікультурного фестивалю кіно. Захід проходив з 12 по 14 квітня в Лос-Анджелесі (США). Українські мультфільми були визнані кращими в номінації мультиплікаційних короткометражних фільмів, пише lb.ua

Представникам України вручили Certificate of Excellence (Сертифікат відмінності). Як зазначили працівники Генерального консульства України в Сан-Франциско, глядацька аудиторія — понад 6000 чоловік — особливо емоційно сприйняла показ «Народної мудрості», що представила розмаїття українського фольклору в прислів'ях і приказках.

Вітчизняні телевізійники та дипломати також представили всьому співтовариству фільммейкерів, відомих продюсерів, а також представникам інших теле-і кінокомпаній інформацію про основні напрямки розвитку індустрії в Україні і діяльність НТКУ.

Загалом, в Універсальному культурному фестивалі кіно взяли участь більше 20 країн. Партнерами заходу виступили Бродвейський міжнародний кінофестиваль м. Лос-Анджелеса і Міжнародний молодіжний кінофестиваль м. Сан-Дієго.

Національна телекомпанія за активного сприяння Генерального консульства України продемонструвала свої програми — документальну стрічку «Незалежність. 7300 днів» і вже згаданий цикл коротких мультфільмів «Народна мудрість».