Вебмайстрам: "Допоможіть проекту та ідеї – розмістіть посилання на сайт на своїх сайтах. Дякую!"

Квітка Цісик (4 квітня 1953 - 29 березня 1998) – американська співачка українського походження (сопрано), виконавиця українських народних і популярних пісень. Виконувала заголовні пісні у фільмах, виступала на американському телебаченні (у рекламі); співала у Ґентській опері (Бельгія); фільм "You Light Up My Life"(1977), в якому вона виконувала пісні, одержав "Оскар".

З 1982 року і до самої смерті Квітка залишалася єдиним голосом компанії Ford Motor Company. Відома двома українськими альбомами: "Kvitka – Songs of Ukraine" та "Kvitka – Two Colors". 1983 року разом із матір'ю відвідала Україну.

Після проголошення незалежності України мріяла дати серію концертів на Батьківщині. Її мрії не здійснилися – 29 березня 1998-го, не доживши 5 днів до свого 45-річчя, померла від раку молочної залози.

У 2011 році у Львові в рамках першого Міжнародного фестивалю українського романсу Квітки Цісик, відкрився музей її імені. У музеї представлені диски, чобітки, рукавички, ноти Квітки Цісик та інші персональні речі. Музей уже долучено до списку туристичних місць Львова.