Вебмайстрам: "Допоможіть проекту та ідеї – розмістіть посилання на сайт на своїх сайтах. Дякую!"

Те, що українська молодь досить перспективна в своїх починаннях не суто суб'єктивна думка гордих українських посадовців у передвиборній агітації, а справжня сенсація, визнана на світовому рівні.

Так, прославила свою батьківщину і 10-класниця з Хмельницька, яка зуміла зайняти лідируючу позицію на престижному інтелектуальному конкурсі з міжнародною основою і кількістю претендентів в 700 чоловік – «Олімпіада геніїв» у США присудила Христині Ганзюк третє місце в почесному змаганні.

Христина Ганзюк визнана в США генієм. Третє місце у змаганнях геніїв

Цікаво відзначити, що подібний конкурс Україна відвідує нерегулярно, а в цьому році взагалі відправила за медалями лише одну людину, яка чудово впорався з дорученою завданням.

Дівчина завжди виділялася своїми знаннями і прагненнями піднести людству чергове благо, яке і розробила студентка Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею Христина Ганзюк "Роль природних мінеральних сорбентів в процесах очистки води та в повсякденному використанні" дуже зацікавило журі своєю оригінальністю і відповідальним підходом.

А щоб довести, що дослідження виявляться дуже корисними для майбутнього мешканців землі, молода і геніальна школярка власноруч виготовила зразки скрабів, мила та інших засобів гігієни, нешкідливих та органічних засобів, остаточно завоювли симпатію.

Змогла виїхати за кордон Христина Ганзюк не за свої гарні очі, а за заслужене місце в не менш важливому і престижному конкурсі, де і отримала головний приз Intel ISEF 2012 (International Science and Engineering Fair), за який дівчина отримала диплом 2-го ступеня і можливість показати себе на міжнародній арені талановитих молодих людей у США, місті Освего, штат Нью-Йорк (США).

Приїхавши на батьківщину дівчина гордо демонструє високе звання заслуженого генія, але при цьому не забуває про закінчення 11 класу та подальший розвиток своїх ідей для блага своєї держави, чиїм патріотом і є. А весь світ ще раз переконався, що українські дівчата не лише красиві, але й розумні.