Вебмайстрам: "Допоможіть проекту та ідеї – розмістіть посилання на сайт на своїх сайтах. Дякую!"

Ніби проста новина, але в моєму розумінні це новина про український національний продукт — про працелюбну і відповідальну людину, яка несе в Світ позитивну інформацію про Україну та українців. Ця жінка створює якісний продукт і несе його у Світ (в Ітаії). В свою чергу Галина є продуктом української нації.

Не італійка, не африканка, а українка виконує для понтифіка цю відповідальну роботу:

В одному з кращих ательє Риму, яке займається пошиттям одягу для кардиналів і майбутнього Папи Римського працює уродженка міста Городок Львівської області Галина Барщовський.

За даними ЗМІ, за свою роботу українка отримує менше тисячі євро на місяць, проте зобов'язана шити одну сутану в день. Тим не менш, жінка не планує повертатися на Батьківщину, а співвласник ательє Лоренцо Гамарелі хвалить Галину за якість роботи і надзвичайну працездатність.

Кравчиня шила одяг ще для Папи Івана Павла II, у якого були спеціальні запити, а Бенедикт XVI, за її словами, ніколи не вимагав чогось особливого в одязі. «Для сутан і пальто понтифіка використовується вовняна тканина з шовковою підкладкою», - говорить Барщовський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кравцем вже замовили сутани трьох різних розмірів для нового Папи Римського.

За традицією, конклав не може початися, якщо у Ватикані не буде трьох нових тунік.

Нагадаємо, 1 березня у Ватикані розпочався перший день sede vacante - періоду «порожнього престолу».

Папа Римський Бенедикт XVI (Йозеф Ратцингер) покинув Святий престол 28 лютого. Це стало перше за останні 600 років добровільне зречення понтифіка.

11 лютого Бенедикт XVI, який став найстаршим за віком на момент обрання Римським Папою з часів Папи Климента XII (обраний в 1730), заявив про своє рішення зректися тому, що не відчуває в собі сил далі виконувати обов'язки глави католицької церкви.

Однак, в італійських ЗМІ з'явилася інформація про те, що справжньою причиною зречення понтифіка став гей-скандал у Ватикані. Папа нібито прийняв рішення зректися 17 грудня 2012 після того, як отримав доповідь від трьох кардиналів, які займалися так званим справою Ватілікс, на кілька сотень сторінок, містить компрометуючі відомості про впливових ватиканських кардиналах. Зокрема, деякі з них були викриті в гомосексуалізмі та розкраданні коштів церкви.

Джерело