Вебмайстрам: "Допоможіть проекту та ідеї – розмістіть посилання на сайт на своїх сайтах. Дякую!"

Президент України Віктор Янукович 24 грудня заявив в інтерв’ю українським телеканалам, що довго роздумував над тим, що таке «національна ідея». «На мій погляд, національна ідея в різні періоди життя нашої країни була різною.

«Виклики часу диктували саму національну ідею», – заявив Янукович. За його словами, свого часу національною ідеєю була боротьба за незалежність країни. "Цій ідеї присвятили себе багато людей. Ми будемо їм завжди вдячні, завжди будемо пам’ятати, – прокоментував президент. — Ці часи пройшли. Україна незалежна. Треба дбати про суверенітет, охороняти її з усіх сторін, і думати про ідентичність нашої країни".

В.Янукович вважає, що викликом часу сьогодні є, щоб "Україна в глобалізованому світі знайшла своє достойне місце, яким ми б усі пишалися, а це не можливо зробити без перетворень. Треба модернізувати країну таким чином, щоб ми отримали економічний ефект, підняли рівень добробуту".

"Коли ми цього досягнемо, нас поважатимуть, визнаватимуть. Це нас об’єднає, бо ми це зробимо спільно. На мій погляд, це може бути в основі національної ідеї", — заявив президент.