Вебмайстрам: "Допоможіть проекту та ідеї – розмістіть посилання на сайт на своїх сайтах. Дякую!"

68% українців вважають, що в Україні не сформована національна ідея. 12% опитаних так не вважають, а кожен п'ятий респондент завагався з відповіддю. Такі дані дослідження на тему «Ставлення до національної ідеї в Україні», проведеного компанією Research & Branding Group у період з 15 по 25 травня.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі компанії, більшість населення країни (77%) вважає актуальною на сьогоднішній день для України розробку національної ідеї. Найбільша кількість таких респондентів  - віком від 55 років. Чверть мешканців України не змогла відповісти, серед них - найбільша кількість респондентів віком від 18-29 років.

Довідка ZAXID.NET:

У період з 15 по 25 травня 2011 року компанією Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки населення України щодо вивчення ставлення українців до національної ідеї. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю у 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності становив2089 осіб. Очікувана середня помилка вибірки становить ±2,2%.