Вебмайстрам: "Допоможіть проекту та ідеї – розмістіть посилання на сайт на своїх сайтах. Дякую!"

40% українців не змогли відповісти на запитання, у чому визначається національна ідея України. Такі дані дослідження на тему «Ставлення до національної ідеї в Україні», проведеного компанією Research & Branding Group у період з 15 по 25 травня.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі компанії,  12% українців розуміють національну ідею як єдність усіх регіонів України. Удвічі менше - 6% респондентів, визначають національну ідею як подолання бідності. Патріотизм і зростання національної самоідентифікації є національною ідеєю для 6% українців, збереження незалежності та територіальної цілісності -5%. Культурно-історичне і мовне визначення національної ідеї підтримує по 3% українців. Майже кожен п'ятий (18%) опитаний респондент заявив, що в Україні немає національної ідеї.  Не змогли відповісти на запитання, у чому визначається національна ідея України, 40% мешканців України.

У період з 15 по 25 травня 2011 року компанією Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки населення України щодо вивчення ставлення українців до національної ідеї. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю у 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності становив 2089 осіб. Очікувана середня помилка вибірки становить ±2,2%.